KUD Belec i ove godine organizira manifestaciju “KUD Belec i prijatelji”

Kulturno umjetničko društvo Belec i ove godine organizira manifestaciju KUD Belec i prijatelji.
Pod velikim šatorom na sportskom igralištu OŠ Belec, moći će se uživati u danima zabave, folklora i tradicijske kulture.

PETAK 18.08.2017.

20.00 – 40 GODINA DEČKI ‘Z BREGOV

• Koncert ansambla Dečki ‘z bregov i njihovih gostiju povodom obilježavanja 40-e godišnjice postojanja sastava

SUBOTA 19.08.2017.

19.00 – NOĆ POD LAMPAŠIMA
  • prva večer izvornog hrvatskog folklora. KUD Belec će sa svojim prijateljskim društvima iz okolice i drugih krajeva Hrvatske prikazati tradicijske plesove, napjeve i običaje karakteristične za svoje krajeve.
21.00 – TAMBURAŠI ARTEŠKI BUNAR
  • pravi slavonski tamburaši iz Osijeka koji garantiraju zabavu do ranih jutarnjih sati.

NEDJELJA 20.08.2017.

ZAVRŠNICA PROJEKTA “HAJD’ U KOLO, DJEČICE!”
17.00 -OLIMPIJADA TRADICIJSKIH IGARA
  • mali sudionici projekta prikazat će koje tradicijske igre su naučili za vrijeme trajanja projekta.
19.00 – NASTUP DJEČJIH FOLKORNIH SKUPINA
  • KUD “Ljudevit Gaj” Mače, Gotali, KUD Belec
  • dodjela priznanja i zahvala sudionicima projekta
20.00 – Nastup tamburaškog sastava KUD-a Belec
20.30 – FIŠKALI
  • cjelovečernja zabava uz dobro poznate nam Fiškale

Sva tri dana u prodaji će biti tombola po cijeni od 10kn te je svaka dobitna. Kupnjom tombole pomažete rad udruge.

Za gastro ponudu jela i pića te zabavni dio, zadužen je partner tvrtka Fire twins d.o.o. i Bistro-pizzeria Savanna.

Kulturni dio manifestacije podržavaju Ministarstvo znanosti i obrazovanja, Krapinsko-zagorska županija i Grad Zlatar.

Dođite i ugodno se zabavite s nama!

Komentari isključeni za KUD Belec i ove godine organizira manifestaciju “KUD Belec i prijatelji”