Na natječaju Grada KUD Belec osvojio 25 000 kuna

U ponedjeljak 16. travanja 2018. godine u Gradskoj vijećnici u Zlataru, udruge koje su prijavile svoje projekte na natječaj za financiranje programa, projekata i manifestacija udruga na području Grada Zlatara u 2018. godini, potpisale su Ugovore sa Gradom Zlatarom.

Na tom natječaju KUD Belec je prijavio projekt “KUD Belec i prijatelji”. Projekt se sastoji od tri samostalne manifestacije koje organizira tokom godine i time obogaćuje društveni život Grada Zlatara. Ugovor koji  su potpisale gradonačelnica Grada Zlatara gđa. Jasenka Auguštan-Pentek i predsjednica KUD-a  gđa. Martina Koledić u visini je od 25 000 kuna.  Drago nam je da  Grad Zlatar podupire rad KUD-a i veseli nas što je prepoznat trud i rad koji ulažemo u rad ove naše Udruge.

Komentari isključeni za Na natječaju Grada KUD Belec osvojio 25 000 kuna