Poziv izlagačima za sudjelovanje na sajamskoj izložbi

OPG-OVIMA, UDRUGAMA, ZADRUGAMA, TVRTKAMA, OBRTIMA S PODRUČJA GRADA ZLATARA

Po prvi put u sklopu manifestacije Tu v Belcu sme doma održat će se sajamska izložba.

Manifestacija će trajati od 21 -23. rujna 2018. godine, a izložba će se održati pod šatorom na sportskom igralištu OŠ Belec.

Rok za prijavu: 15. rujna, 2018. godine

Pozivaju se svi zainteresirani poljoprivredni proizvođači, udruge, zadruge, obrti i tvrtke koji imaju sjedište i proizvode na području grada Zlatara, da se prijave za sudjelovanje na ovoj sajamskoj izložbi najkasnije do navedenog roka kako bi lakše organizirali izložbeni prostor.

Izlagati se može sva tri dana ili jedan koji izlagaču najviše odgovara.

Kotizacije za sudjelovanje na sajamskoj izložbi po izlagačkom mjestu nema.

Nakon navedenog roka prijave za sudjelovanje na manifestaciji neće se razmatrati.

Prijaviti se i informirati u vezi Javnog poziva, možete na broj 091 5682463, kontakt osoba Jurica Vukić ili na e-mail: jurica@kud-belec.hr .

ORGANIZATOR:
KUD BELEC

Komentari isključeni za Poziv izlagačima za sudjelovanje na sajamskoj izložbi