KUD Belec na sajamu dobrih praksi

19. rujna 2018. godine KUD Belec sudjelovao je na Sajmu dobrih praksi u organizaciji Mreže mladih Hrvatske, u partnerstvu s Udrugom gradova i Udrugom općina u sklopu projekta „Lokalne priče: strukturirani dijalog kao pokretač lokalne promjene“.

Na sajmu su se predstavili neki od najboljih projekata provedenih u sklopu Ključne aktivnosti 3 programa Erasmus+, a govorilo se i o uključivanju mladih u procese donošenja odluka. Uz to, održala se i panel diskusija o provedbi i relevantnosti strukturiranog dijaloga na svim razinama.

Kako je KUD Belec proveo projekt “Go, Go, NGO!”, koji se pokazao sjajnim primjerom dobre prakse, bilo nam izuzetno drago što smo sudjelovali na sajmu kao izlagači te što smo mogli detaljnije predstaviti svoj projekt. Događaj je ispunio naša očekivanja, naučili smo neke nove stvari, inspirirali se za daljnji rad i upoznali nove ljude, možda buduće partnere na projektima.

Više o našem uspješnom projektu možete pročitati ovdje:  KUD Belec_Go, Go, NGO projekt

Klikom na link pogledajte i fotografije.

Komentari isključeni za KUD Belec na sajamu dobrih praksi