Predstavljanje KUD-a Belec na FIO showu

Ove nedjelje u emisiji FIO show, koja se proizvodi na Jabuka TV-u, a emitira i na drugim lokalnim televizijama u Hrvatskoj, bit će predstavljen i naš KUD Belec. Od strane KUD-a Belec gostovat će nedavno oformljena sekcija: vokalno-instrumentalni sastav koji će izvesti nešto iz svojeg programa, a njih će pratiti predsjednica KUD-a Martina Koledić. Belečku večer u FIO showu nadopuniti će i Belečke mažoretkinje te Vilko Kukec iz Gornje Selnice, također član KUD-a Belec koji će tokom emisije napraviti korito, po čemu je već poznat diljem županije, ali i mnogo šire.

KUD Belec brzo raste, a trenutno su aktivne sljedeće sekcije: folklorna, etno i tamburaška sekcija te vokalno-instrumentalni sastav. Vokalno-instrumentalni sastav svoj prvi nastup je zabilježio u Belcu na blagdan Duhova. Osim navedenih sekcija intenzivno se pripremaju i druge sekcije.

Pozivamo sve članove KUD-a da poprate emisiju te tako daju podršku našoj “reprezentaciji” kako bi nas predstavila u emisiji u što boljem svijetlu.

Komentari isključeni za Predstavljanje KUD-a Belec na FIO showu