Uskoro prva europska iskustva KUD-a Belec

Dragi naši članovi, prijatelji i simpatizeri KUD-a Belec, s ponosom možemo i službeno objaviti da je KUD Belec dobio sredstva Europske komisije za provođenje projekta “Go, go, NGO!” u iznosu od 25 000 €. Radi se o međunarodnom projektu iz programa Erasmus Plus, Ključna aktivnost 3. Lead partner i koordinator je KUD Belec, a međunarodni partner dolazi iz Rumunjske. Projekt će započeti 16. ožujka 2015. godine i trajat će 14 mjeseci. Projekt će se odvijati u Belcu i Opatiji. Iako projekt tematski nije primarno vezan uz osnovnu djelatnost KUD-a u užem smislu, projekt se bavi izradom infrastrukture za kvalitetnije funkcioniranje udruga, posebno kulturnih, te ulogom mladih u takvim udrugama i društvenoj zajednici.

U tijeku je utvrđivanje konzorcija sudionika na projektu nakon čega će krenuti pripremne aktivnosti na projektu.

Za dodatne informacije o projektu obratite se na nikola@kud-belec.hr.

Komentari isključeni za Uskoro prva europska iskustva KUD-a Belec