Proslavite s nama Božić u Belcu

Dragi članovi KUD-a, mještani i prijatelji, pozivamo vas da nam se pridružite u proslavi Božića u Belcu na polnoćki i podnevnoj misi na Božić. Proslavu najveselijeg kršćanskog blagdana obogatit će svojim nastupima članovi KUD-a Belec:

• neposredno nakon mise polnoćke ispred crkve nastupit će vokalno instrumentalni sastav (sekstet), a
  • neposredno nakon podnevne mise na Božić u 11 sati u crkvi će nastupiti sekcija zborskog pjevanja KUD-a Belec.

Nakon mise polnoćke u sklopu nastupa vokalno instrumentalnog sastava premijerno ćete moći čuti izvedbu “Pjesme Belcu” za koju je tekst napisao Dragutin Furda, glazbu Jurica Vukić, a aranžman Miroslav Sente. Uz to dijelit će se i kuhano vino, a sve kako bi se mještanima zahvalili za kontinuiranu potporu radu KUD-a i donacije u raznim oblicima.

Ujedno, ovim putem želimo obavijestiti sve članove tamburaške, folklorne i sekcije zborskog pjevanja te vokalno instrumentalnog sastava (seksteta) da obrate pažnju na raspored probi u prosincu:

• 17. prosinca u 20 sati – proba vokalno instrumentalnog sastava (sekstet) u prostorima KUD-a,
  • 18. prosinca u 19.30 sati – proba zbora s tamburašima u crkvi Majke Božje Snježne,
  • 19. prosinca u 19 sati – proba folklorne sekcije u OŠ Belec,
  • 21. prosinca u 15 sati – dječji folklor u prostorima KUD-a Belec
  • 22. prosinca u 20 sati – proba vokalno instrumentalnog sastava (sekstet) u prostorima KUD-a.

I na kraju, sve članove KUD-a Belec pozivamo na druženje 27. prosinca {23.12. dopuna}:

• u 18 sati u OŠ Belec:  prostorima KUD-a Belec: predstavljanje projekta Go, go, NGO!
  • u 19 sati u prostorima KUD-a Belec: druženje članova KUDa Belec uz svirku i mali domjenak.

Bliži se kraj jedne godine, puno smo i marljivo radili, dobre rezultate ostvarili, usput se zabavili, pa ćemo se naći kako bi to proslavili i okvirne planove za novu godinu napravili. Vidimo se!

Unaprijed svima želimo mirne i vesele nadolazeće blagdane, a dodatnu čestitku ćemo naknadno objaviti.

Komentari isključeni za Proslavite s nama Božić u Belcu