Belec korak bliže do osnivanja kulturno-umjetničkog društva

U Belcu je održan drugi Inicijativni sastanak za osnivanje kulturno– umjetničkog društva. Radno povjerenstvo, formirano na prvom sastanku, iznijelo je svoja izvješća o provedenim aktivnostima u proteklom razdoblju te je pročitan prijedlog Statuta društva. Dogovoreno je da će se udruga zvati Kulturno–umjetničko društvo Belec, a prisutnima su podijeljeni listići kojima su iskazali svoj interes za rad u društvu. Također dogovoreno je da se animira što više ljudi raznih životnih dobi da se priključe društvu i pomognu u ostvarenju cilja, a to je očuvanje i njegovanje kulturne baštine belečkog kraja te promicanje i razvijanje kulturno-umjetničke djelatnosti.

Komentari isključeni za Belec korak bliže do osnivanja kulturno-umjetničkog društva