20. godišnjica HPD-a Belecgrad

Povodom 20. godišnjice osnivanja HPD-a Belecgrad, KUD Belec je prigodnim programom, 20. svibnja 2018.g, animirao okupljeno mnoštvo planinara pri Planinarskoj kući Belecgrad. Folklornim i tamburaškim izvedbama, KUD je prikazao plesove izvornog folklora našega kraja, čime je kao partner na projektu “Pinklec na pleča sem del”, kojem je nositelj HPD Belecgrad, ispunio jednu od zadaća ovog hvale vrijednog projekta.

Dugoročni cilj projekta su poticanje, razvijanje i stvaranje navika tjelesnih aktivnosti te predstavljanje belečkog kraja široj javnosti. Kako je Belec malo mjesto u kojem djeluje tek nekoliko udruga i gdje je prepoznatljiva opća povezanost tih udruga, KUD Belec svojim aktivnostima uvijek sa radošću pridonosi uspješnosti provedbe različitih kulturnih i sportskih događanja u našem malom mjest,  sve u svrhu ostvarivanja rekreativnih, obrazovnih, kulturnih i drugih interesa mještana Belca.

Do novih zajedničkih aktivnosti zahvaljujemo HPD-u Belecgrad na lijepom gostoprimstvu.

Komentari isključeni za 20. godišnjica HPD-a Belecgrad