Učlanite se!

Pozivamo sve sumještane Belca i okolnih naselja koja gravitiraju Belcu (Juranščina, Gornja Selnica, Donja Selnica, Gornja Batina, Završje belečko, Repno, Znož, Ščrbinec, Petruševec i Vižanovec) kao i svih drugih prijateljskih naselja koji vole belečki kraj da se učlane u Kulturno umjetničko društvo Belec.

Ukoliko niste u mogućnosti aktivno sudjelovati u radu KUD-a, a željeli biste biti član, možete se učlaniti kao podupirajući član te tako ujedno pomoći aktivnim članovima u realizaciji planova Društva, radu na očuvanju belečke kulturne baštine te stvaranju kreativne i vesele budućnosti našeg kraja i naše djece.

Za učlanjenje je dovoljno popuniti i potpisati pristupnicu te uplatiti članarinu (može se uplatiti blagajniku ili direktno na žiroračun, IBAN HR3223600001102419344). Potpisom pristupnice prihvaćate odredbe Statuta KUD-a.

Pristupnica_2023

Odluka o iznosu članarine

Statut KUD-a Belec

Poslovnik KUD-a Belec

Za naš Belec i prijatelje se, zdignime rouke i zagrlime se.