Folklorna sekcija KUD-a Belec najbolja je u Županiji u kategoriji zagorskog folklora!

Nakon što dugi niz godina nismo uspjeli skupiti dovoljno članova da uvježbamo koreografiju za županijsku smotru, ove smo se godine odlučili pojaviti pod svaku cijenu. Davali smo sve od sebe da čim bolje uvježbamo koreografiju, ali nismo se nadali da će baš naš nastup biti proglašen najboljim u kategoriji.

Velika je ovo stvar za naš KUD, pogotovo stoga što su prije dva tjedna prvu nagradu na županijskoj smotri dječjeg folklora odnijeli članovi naše dječje sekcije i to treću godinu zaredom! Ponosni smo na naše plesače i tamburaše i zahvalni njihovim voditeljima koji su ih uvježbali za nastup. Jubilarna godina već nam je sad iznad svih očekivanja!

Komentari isključeni za Folklorna sekcija KUD-a Belec najbolja je u Županiji u kategoriji zagorskog folklora