Belec,  Dječja folklorna sekcija,  Etno sekcija,  Sekcija folklornog pjevanja,  Tamburaška sekcija

Održan 1. novogodišnji koncert KUD-a Belec

Na samom početku 2016. godine, 02.01. u subotu, održan je 1. novogodišnji koncert u organizaciji  Kulturno umjetničkog društva Belec. Koncert pod nazivom “Na tem mladem letu” okupio je nekoliko stotina ljudi koji su novogodišnjim duhom i radošću zbog ovog prekrasnog događaja ispunili dvoranu DVD-a Belec.

na tem mladem letu

Veliko hvala svima koji su prisustvovali koncertu jer on je bio najveća nagrada svim članovima KUD-a Belec koji su vrijedno radili cijelu godinu, a sve u svrhu i sa ciljem očuvanja kulturno umjetničke baštine našeg belečkog kraja. Također hvala našim gostima Žvs Kušlec i KUEU “KAJ”, koji su svojim izvedbama koncert obogatili i podigli ga na veći nivo.

Želja nam je obogatiti društveni i kulturni život Belca i grada Zlatar u vrijeme božićnih i novogodišnjih blagdana, te da će kontinuiranim održavanjem nastaviti svoj uspješni niz i zato vidimo se slijedeće godine “Na tem mladem letu”!

Komentari isključeni za Održan 1. novogodišnji koncert KUD-a Belec