Priključite se radu KUD-a Belec, obogatite sebe i mjesto u kojem živite

Pozivamo sve zainteresirane koji se žele uključiti u jednu od sedam sekcija (tamburaška, folklorna, folklorno pjevanje, etno, projektna,dječja sekcija, VIS)  KUD-a Belec  i raditi na očuvanju  tradicije našeg dijela Zagorja te upoznati kulturu i tradiciju drugih dijelova Hrvatske i svijeta da se priključe u rad KUD-a Belec kao aktivan ili podupirući član. Sve informacije i kontakte možete naći na našim web stranici, Facebook stranici  ili na broj mobitela 098 99 52 373.

Svake godine nastupamo na raznim manifestacijama na području grada Zlatara i u cijeloj Županiji, a tu su i neizostavna putovanja i gostovanja van Krapinsko zagorske županije.

Stoga ukoliko želite sudjelovati u bilo kojoj od aktivnosti naše udruge koja je proglašena kao jedna od najaktivnijih udruga na području grada Zlatara i time obogatiti kulturni život ovog dijela Zagorja  javite nam se.  Nakon ljetne pauze počinjemo s probama počinjemo 16. kolovoza 2019. godine.

Veselimo se dolasku svakog novog člana, a jedini uvjet je osmijeh na licu.

Komentari isključeni za Priključite se radu KUD-a Belec, obogatite sebe i mjesto u kojem živite