U Belcu je pokrenuto osnivanje kulturno-umjetničkog društva

U Belcu je pokrenuto osnivanje kulturno-umjetničkog društva. U subotu je u osnovnoj školi održan sastanak Inicijativnog odbora mještana Belca i okolice, s ciljem osnivanja udruge koja će promicati i razvijati kulturno – umjetničku djelatnost i stvaralaštvo, a posebice očuvanje i njegovanje kulturne baštine belečkog kraja. Okupilo se 50 sudionika različite životne dobi, koji su jednoglasno donijeli odluku da se pokrene postupak osnivanja KUD–a u Belcu, jer za to, kako je rečeno na sastanku, postoji dugogodišnja potreba. Imenovano je radno povjerenstvo od osam članova, koji su zaduženi za provedbu daljnjih organizacijskih aktivnosti do osnivačke skupštine.

Komentari isključeni za U Belcu je pokrenuto osnivanje kulturno-umjetničkog društva