VELIKI USPJEH MALIH ČLANOVA KUD-a BELEC

Naša su dječica ove godine posebno aktivna. Nakon što su na proljeće dobili novu voditeljicu, Maju Šćuric, u travnju su gostovali na Međunarodnom dječjem festivalu folklora u Pušći, a u svibnju na Smotri dječjeg folklora u Maču gdje su zaslužili prvo mjesto, koje ih je plasiralo na 19. Festival dječjeg folklora Hrvatske, koji je održan 15. listopada 2022. godine u Kutini. Bila nam je već čast što su izabrani nastupati kao predstavnici naše županije, ali oni su nas iznenadili i tamo osvojili drugu nagradu u svojoj kategoriji! Neizmjerno smo ponosni na ovaj rezultat koji je veliki uspjeh i za njih, i za cijeli KUD. Valja spomenuti i da je marljiva dječja sekcija, osim gostovanja, imala radionice i nastupe tijekom godine i na domaćem terenu. Želimo još puno uspjeha i sreće u daljnjem radu i njima, kao i njihovim voditeljicama, Maji i Jasmini.

Komentari isključeni za VELIKI USPJEH MALIH ČLANOVA KUD-a BELEC