Gostovanje KUD-a u OŠ Belec

U srijedu, 03. lipnja 2015., u sklopu Dana otvorenih vrata OŠ Belec, završna priredba bila je popraćena nastupom malih folkloraša i malo većih tamburaša KUD-a Belec.

Dječji folklor trenutno broji 11 aktivnih članova, a oni su se djeci i roditeljima predstavili sa pjesmicama “Mali bratec Ivo”, “Srebrna kola”, “Pasel sem pasel”, “Jaz pa nekaj mam”, te plesom “Pod mostec”. Snimku plesa možete i pogledati.

Članovi dječjeg folklora na nastupu u OŠ Belec

Posted by Kulturno umjetničko društvo Belec on Friday, 5 June 2015

Tamburaši su najavljeni kao poklon maturantima od ravnateljice, te su na kraju priredbe prigodno zasvirali nekoliko skladbi.

Ovim putem pozivamo zainteresirane učenike OŠ Belec da se pridruže aktivnostima dječje folklorne sekcije, koju vodi gđa. Lucija Grobelšek. Probe malog folkolora su svake nedjelje u 15h u prostorijama KUD-a. Djeco dođite se igrati, pjevati i plesati s nama.

Komentari isključeni za Gostovanje KUD-a u OŠ Belec