KUD Belec na prvom inozemnom gostovanju u Austriji

Članovi KUD-a Belec po prvi su puta dobili priliku nastupati van svoje domovine i to u Austriji.

Nastupali su u župi Svetog Pavla u gradu Krems an der Donau na poziv mjesnog župnika, don Nikole Vidovića, koji je slavio 50. rođendan. Don Nikola je ujedno i predvodnik KUD-a Croatia koji djeluje u sklopu Župe i s kojima KUD Belec surađuje već nekoliko mjeseci, pa su tako bili i gosti manifestacije Noć pod lampašima u Belcu.

Nastupale su folklorna sekcija i sekcija folklornog pjevanja u pratnji tamburaša, a tamburaši su, osim njih, pratili i nastupe domaćina, don Nikole Vidovića.

Sljedećeg dana KUD-ovci su uživali u razgledavanju Beča, a više o tome kako im je bilo možete vidjeti na društvenim mrežama KUD-a Belec.

Komentari isključeni za KUD Belec na prvom inozemnom gostovanju u Austriji