Radionica za Društvo “Naša djeca” grada Zlatara

Još jedna radionica u KUD-u Belec održana je ovog puta za članove Društva “Naša djeca” grada Zlatara. Ugostili smo ih u svojim prostorima gdje su najprije razgledali naše narodne nošnje, instrumente i ostalu opremu i eksponate. Zatim su nakratko prisustvovali probi folklornog pjevanja, da vide kako to rade naši odrasli članovi, a nakon toga su posjetili probu dječjeg folklora na kojoj su i sami naučili nekoliko koraka i zaplesali s našim malim, ali iskusnim članovima.

U KUD Belec su svi gosti uvijek dobrodošli, ali ipak je najljepše raditi s djecom. Njihova su lica najiskrenija i vidjeti sreću na njima je neprocjenjivo, a ovog puta nam nagrada za trud nisu bila samo nasmijana lica, nego i ispunjene nove pristupnice za članstvo u KUD-u Belec!

Komentari isključeni za Radionica za Društvo “Naša djeca” grada Zlatara