Predstavljanje KUD-a Belec u Belcu [8. lipnja, blagdan “Duhovi”]

U Belcu se svake godine održava tradicionalno proštenje povodom Duhova. Tako će biti i ove godine, u nedjelju, 8. lipnja. Taj dan će se KUD Belec predstaviti mještanima i gostima na štandu u okolici crkve. Bit će prilike za informirati se u već odrađenim aktivnostima KUD-a, kao i o planiranim aktivnostima za budućnost. Također, svi zainteresirani moći će popuniti prijavnice te se tako učlaniti u KUD Belec.

Podsjećamo, ukoliko netko želi pomoći KUD-u, a ne može aktivno sudjelovati u radu KUD-a, može se učlaniti kao podupirajući član budući da su u ovim početnim koracima kada se počinje iz temelja, financije najveći problem. Također, bit će postavljena kutija za donacije pa će svatko po svojoj mogućnosti moći donirati KUD.

Trenutno su aktivne folklorna i etno sekcija KUD-a, a uskoro počinje i tamburaška sekcija. Svi zainteresirani mogu se priključiti navedenim sekcijama. Uskoro će s radom početi i neke druge sekcije.

Vidimo se!

Komentari isključeni za Predstavljanje KUD-a Belec u Belcu [8. lipnja, blagdan “Duhovi”]