Sjednica Skupštine KUD-a Belec

U subotu, 4. veljače 2023. godine, održana je 9. sjednica Skupštine KUD-a Belec. Na skupštini su se prisutni mogli prisjetiti svega što se događalo u 2022. godini, predstavljen je plan rada za 2023. godinu, a donesena je i odluka o iznosu visine članarine za 2023. godinu.

Vodstvo KUD-a ostalo je isto – predsjednik Jurica Vukić, dopredsjednica Jasmina Petrinec i tajnica Sandra Petreković, no u Upravnom odboru su se članovima Martini Koledić, Matiji Benčiću, Patriciji Šarkanj, Ljiljani Varga i ranije navedenima pridružili Blaž Stužić i Zvonimir Bituh. Također, blagajnica KUD-a Belec ostaje i dalje Martina Vukić.

U privitku se nalaze zapisnik sjednice, odluka o visini članarine i pristupnica za nove članove.

Komentari isključeni za Sjednica Skupštine KUD-a Belec