Uskoro u Belcu – veseli vikend pod šatorom

Pozivamo Vas da svojim dolaskom uveličate završnicu NGo! projekta koja se organizira kao kulturno-umjetnički program “KUD Belec i prijatelji” u kojem sudjeluju udruge (kudovi) sudionici projekta te prijateljske udruge i sastavi koji podupiru rad KUD-a.

U subotu 20.8. bit će održan mimohod KUD-ova partnera na projektu NGo! (od OŠ Belec do igrališta OŠ Belec) gdje će se publici pod šatorom predstaviti u kulturnom dijelu programa a potom će nastupiti popularni hrvatski tamburaški sastav Gazde. U nedjelju 21.08. očekuje vas večer polke i valcera poznatih zagorskih sastava.

Uz bogatu ponudu jela i pića, moći ćete sudjelovati u vrlo vrijednoj tomboli, pregledati štand etno sekcije te saznati puno o našem projektu koji je ocijenjen izvrsnom ocjenom europske komisije te je  postao primjer dobre prakse za KA3 projekte.

Biti će nam drago ako svojim dolaskom uveličate našu manifestaciju te se zajedno s nama proveselite i proslavite završetak NGo! projekta.

pozivnica_KUD Belec i prijatelji

Komentari isključeni za Uskoro u Belcu – veseli vikend pod šatorom