KUD Belec,  Projekti

Izvrsna ocjena Završnog izvješća za projekt “Go, go, NGO!”

Projekt “Go, go, NGO!” završio je 16. svibnja 2016. godine, a nakon toga su uslijedile određene administrativne i tehničke aktivnosti, prije svega izrada završnog izvješća te izrada monografije projekta.  Nakon što je izvješće predano na ocjenu bilo je potrebno u više dopuna obrazložiti pojedine elemente što je i učinjeno.
Sveukupno gledano, izvješće je izuzetno pozitivno ocijenjeno (93/100 bodova) te je projekt postao primjer dobre prakse za KA3 projekte. Evaluaciju Agencije za mobilnost i programe EU koja je nadležna za projekte programa Erasmus+ u Hrvatskoj te kvantitativnu i kvalitativnu ocjenu možete pročitati u prilogungo3
Uskoro će biti održana emisija na Radio Zlataru o provedbi projekta NGo!. U toj emisiji bit će premijerno puštena i himna projekta, a to je tamburaška obrada evergreena “Hallelujah” legendarnog Leonarda Cohena koju izvode članovi KUD-a Belec. Posebno je zanimljiva veza između te skladbe i projekta.
20. i 21.8. u Belcu pod šatorom održat će se završnica projekta NGo! prema javnosti. Završnica projekta organizira se kao kulturno-umjetnički program “KUD Belec i prijatelji” u kojem sudjeluju udruge (kudovi) sudionici projekta te prijateljske udruge i sastavi koji podupiru rad KUD-a. U subotu 20.8. bit će održana folklorna večer svih KUD-ova na projektu NGo!, a potom će nastupiti popularni hrvatski tamburaški sastav Gazde. U nedjelju će biti mini-festival zagorskih sastava. Organizator je KUD Belec, pokrovitelj i suorganizator: Limit usluge d.o.o.
U posebnom sastanku bit će održana i svečena dodjela Youthpass certifikata za mlade sudionike, Potvrde o sudjelovanju i Zahvalnice za pomoć u implementaciji projekta.
11856286_1636848609931801_9129181532935638626_o[1]

Komentari isključeni za Izvrsna ocjena Završnog izvješća za projekt “Go, go, NGO!”