Jesenske aktivnosti KUD-a Belec

Stigao je rujan i za sve školarce počele nove avanture. Svim prvašićima želimo puno sreće s novim obvezama. Nove obveze ne znači da ćemo prestati plesati, pjevati i svirati jer je to jedan od načina da se malo odmaknemo od svakodnevnih obaveza i u dobrom društvu provodimo svoje slobodno vrijeme njegujući kulturu i tradiciju našeg Zagorja. Tako je ispred nas puno manifestacija na kojima ćemo nastupati. Prva po redu na koju smo jako ponosni, nam je sudjelovanje svih sekcija KUD-a Belec na manifestaciji “100 % Zagorsko” u Zagrebu 17.9. 2016. godine u subotu  s početkom u 10,00 sati ujutro. Nastupiti ćemo s pola sata programa koji smo vrijedno vježbali da bi naš “falačec” Zagorja prezentirali u najljepšem svjetlu.

590x590_100

Dan nakon nastupa u Zagrebu točnije 18.9 . 2016.u nedjelju u 13.00 sati  sudjelujemo na otvorenju 47. Dana kajkavske riječi . Naime na manifestaciji “Tu v Belcu sme doma ” koju organiziraju belečke udruge  u sklopu Dana kajkavske riječi nastupiti će i  naši najmlađi folkloraši uz ostale sekcije. Program cijele manifestacije možete naći na plakatu koji možete vidjeti u prilogu i vjerujemo da ćete naći nešto za sebe taj dan u Belcu. U ponedjeljak se vraćamo svakodnevnim obvezama i probama jer slijedeći tjedan 23.9.2016. u petak nastupamo na još jednom Trgu ali ovaj put “zericu” manjem i to  “vu Zlataru našem gradu” sa početkom u 18.00 sati. Uz sve nastupe možete posjetiti i naš štand na kojem možete pogledati radove naše etno sekcije i popuniti pristupnicu te se priključiti našem KUD-u koji se zove Belec ali nas ima od svuda i svi su dobrodošli.

14195923_1798219040461423_340900391792485541_o

Komentari isključeni za Jesenske aktivnosti KUD-a Belec