Ponosni, zadovoljni i sretni, kao što nam i priliči, započeli smo još jednu godinu.
Razlog za slavlje priredio nam je naš mali član KUD-a Zlatko Hanžek. Na Međunarodnom natjecanju mladih glazbenika Sonus op.6, održanom 17.03.2021.g. u Križevcima, Zlatko je predstavljao Glazbenu školu Marija Bistrica u kategoriji bisernica,  osvojio je I. nagradu. Mentor je prof. Tatijana Lenart.

Zadovoljstvo je još veće kada shvatite koliko se talenata unutar Društva krije. Više se niti ne usudimo reći kako nas je 2020. unazadila, pa si dajemo za pravo da otvorimo još jedan šampanjac i nazdravimo velikom Zlatkovom uspjehu. Puni novih tema i ideja na ovom sigurno nećemo ostati. Ali polako, korak po korak… 😉

Zlatkov talent otkriven je tijekom provedbe projekata “Hajd u kolo dječice”   koji je dobio i svoj nastavak  Mala škola dječjeg folklora Hajd’ u kolo, dječice!. Stoga, klik na linkove i pročitajte više o projektima u kojima je Zlatko zavolio bisernicu.

Komentari isključeni za Naš mali član KUD-a Zlatko Hanžek osvojio I. mjesto na Međunarodnom natjecanju mladih glazbenika