Promocija KUD-a Belec 24.05.2015 na blagdan Duhova

Danas, na blagdan Duhova, KUD Belec predstavio se na štandu ispred crkve sv. Marije Snježne u Belcu.

Prilikom predstavljanja KUD-a, sumještani su se počastili kolačima koje su napravile spretne ruke naših članica. Na prigodnome letku mogli su pročitati dosadašnje aktivnosti KUD-a, razgledati starinske narodne nošnje, odjeću i obuću, te donirati KUD prema svojim željama i mogućnostima. Ovom prilikom zahvaljujemo svima koji su barem nakratko zastali na štandu KUD-a Belec, kao i onima koji su dali svoje donacije.

Slike s predstavljanja KUD-a možete pogledati ispod.

Svrha ovakve vrste promocije KUD-a je javni poziv svima koji se žele baviti ovakvom vrstom aktivnosti, a još se nisu učlanili u KUD, da se i dalje mogu učlaniti u KUD Belec te svojim sudjelovanjem doprinijeti očuvanju belečke kulturne baštine. Također, pozivamo sve koji imaju bilo kakvih pitanja vezano uz djelovanje KUD-a i koji žele dati bilo kakve komentare KUD-u, da se također pridruže i daju svoj doprinos na takav način.

Sljedeća promocije ovakve vrste dočekuje Vas na tradicionalnom proštenju u Donjoj Selnici, na blagdan Presvetog Trojstva. Tamo Vas uz sve gore nadvedeno dočekuje i prigodan nastup našega vokalnog instrumentalnoga sastava.

Vidimo se! 🙂

Komentari isključeni za Promocija KUD-a Belec 24.05.2015 na blagdan Duhova